valerko
Регистриран: 03 май 2010 16:58

Прелези от Плачковци до Дъбово и как е пътя?

24 фев 2015 15:15

Има ли прелези и къде в участъка от преди Плачковци, до сп.Яворовец /него го знам/ или Дъбово, как е пътя в тоя участък. Правиха ремонти, тунелите ги правиха, релси дали са сменяни, май и безнаставов път има. Благодаря.

cronos
Регистриран: 29 юни 2010 10:24

Re: Прелези от Плачковци до Дъбово и как е пътя?

26 фев 2015 14:22

valerko написа:Има ли прелези и къде в участъка от преди Плачковци, до сп.Яворовец /него го знам/ или Дъбово....
Къде точно преди Плачковци, защото между Плачковци и Трявна има доста прелези.Иначе има два на Бъзовец, два на Борущица и по един на Яворовец и Дъбово.

След ремонта гара Кръстец вече е с 3 коловоза и нов перон между втори и трети, намалението в гърловината посока Плачковци е променено от 15 на 40 км/ч, но пък има ново 25 в другата гърловина.

valerko
Регистриран: 03 май 2010 16:58

27 фев 2015 10:21

cronos написа:
valerko написа:Има ли прелези и къде в участъка от преди Плачковци, до сп.Яворовец /него го знам/ или Дъбово....
Къде точно преди Плачковци, защото между Плачковци и Трявна има доста прелези.Иначе има два на Бъзовец, два на Борущица и по един на Яворовец и Дъбово.

След ремонта гара Кръстец вече е с 3 коловоза и нов перон между втори и трети, намалението в гърловината посока Плачковци е променено от 15 на 40 км/ч, но пък има ново 25 в другата гърловина.
Колкото по-близо до Плачковци /страна Трявна/, толкова по-добре. Само да не е на повече от 1-2 км от Плачковци. На Бъзовец 2 прелеза ли са, че имам спомен само за 1? Прелеза на Кръстец работи ли, да не са го съсипали след ремонта? Около и във Радунци нали нямаше прелези?

Потребителски аватар
bdz46
Потребител
Регистриран: 25 фев 2005 20:36
Контакти: Сайт

27 фев 2015 10:50

Прелеза на Крс работи, защото през него се минава за енергосекцията.

cronos
Регистриран: 29 юни 2010 10:24

01 мар 2015 10:54

Между гара Плачковци и гара Трявна има общо пет прелеза - два са в Трявна, другите три са между спирка Божковци (единия е на самата спирка) и Плачковци.
valerko написа:...... На Бъзовец 2 прелеза ли са, че имам спомен само за 1? Прелеза на Кръстец работи ли, да не са го съсипали след ремонта? Около и във Радунци нали нямаше прелези?
На Бъзовец единия прелез е на самата спирка, а другия е малко преди тунела (посока Плачковци), който минава под Бъзовец.На Радунци прелези няма.

Върни се в “Инфраструктура”